Refleksole – GBT Poznań

Refleksole są zewnętrznymi osłonami przeciwsłonecznymi, które skutecznie pomagają zachować stałą i komfortową temperaturę w każdym wnętrzu szczególnie narażonym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie jest konieczny montaż klimatyzacji, co ma bezpośredni wpływ na zmniejszenie kosztów eksploatacji danego budynku. Refleksole są stosunkowo nowym produktem na rynku rolet, lecz dzięki licznym zaletom zyskują coraz większe grono zwolenników.

W przeciwieństwie do tradycyjnych odpowiedników, refreksole w znacznym stopniu ograniczają ilość wpadających do pomieszczenia promieni słonecznych, nie zasłaniając jednocześnie widoku z okna. Jest to więc rozwiązanie polecane szczególnie tym osobom, które chcą, by ich mieszkanie było jednocześnie chłodne i jasne. Co więcej, wykorzystywane w refreksolach tkaniny posiadają właściwości gwarantujące efektywną barierę optyczną dla światła wpadającego do wnętrza. Tłumią one kontrasty oraz zachowują dobrą widoczność na zewnątrz.

Sprawdź naszą ofertę refreksoli!

Jeżeli poszukują Państwo trwałych i wysoce estetycznych refreksoli serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Od lat dostarczamy swoim Klientom produkty najwyższej jakości, dzięki czemu ich grono nieustannie się powiększa, co nas bardzo cieszy. Każdy produkt znajdujący się na naszej stronie internetowej cechuje się wysoką dbałością o najmniejszy nawet detal oraz trwałością, przez co ich zakup staje się korzystną inwestycją na wiele lat. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu – nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią rozwieją wszelkie Państwa wątpliwości.