Wertikale – GBT Poznań

Żaluzje pionowe wertikale są niezwykle praktycznymi, komfortowymi oraz estetycznymi rozwiązaniami z zakresu osłon przeciwsłonecznych dla domu. Posiadają liczne walory dekoracyjne, a dzięki szerokiemu wyborowi materiałów umożliwiają stworzenie indywidualnego oraz niepowtarzalnego wystroju każdego wnętrza. Ich niezaprzeczalną zaletą jest możliwość dokładnej regulacji zarówno kierunku, jak i ilości wpadającego do pomieszczenia światła, dzięki pionowym, obrotowym lamelom. wertikale skutecznie chronią także przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, sprawiając, że nawet w upalne dni nie jest w nich gorąco. Wykorzystywane do produkcji tkaniny są niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki czemu przez długi czas będą prezentować się zachwycająco.
Oprócz względów czysto użytkowych, warto podkreślić, że wertikale posiadają duże walory estetyczne. Niezależnie od stylistyki pomieszczenia, w której się znajdują, będą prezentować się zawsze bardzo dobrze. Mogą zdobić zarówno biura, jak i mieszkania, będąc estetycznym, a zarazem funkcjonalnym dodatkiem. Pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak również do dużych i przeszklonych powierzchni.

Trwałe i estetyczne wertikale – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jeżeli poszukują Państwo trwałych i solidnie wykonanych vertikali, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 15-letnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwalają nam oferować wszystkim Klientom rozwiązania z najwyższej półki, które będą służyć niezawodnie przez wiele lat. Serdecznie zachęcamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

  • Żaluzje pionowe

Doskonale sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i mieszkalnych. Jest to klasyczna i niezwykle estetyczna dekoracja okienna, która zapewnia skuteczną ochronę przed nadmiernym światłem. Pozwala na łatwą regulację według własnych potrzeb, dzięki czemu jest chętnie wybieranym rozwiązaniem w wielu budynkach.